אודות
“קודם אנו מעצבים את ביתנו, ובהמשך הבית שלנו מעצב אותנו”
וינסטון צ’רציל

FullSizeRender

קרופ אדריכלים הוקם ב 2002 , בראשות אדריכל הושע קרופ, הינו משרד בעל ניסיון של שנים רבות המתמחה בתכנון וביצוע בנייה פרטית בעיקר.

הושע, בעל תואר שני באדריכלות מאוניברסיטת “LA VILLETE” שבפריז, עשה את התמחותו במשרדו של האדריכל הצרפתי ‘זאן נובל. הושע עובד במשרדו, הממוקם במושב גת רימון, לצד צוות מוכשר של אדריכלים ומעצבי פנים. המשרד מציע שרותי  אדריכלות חוץ  ואדריכלות פנים.

האני מאמין של המשרד, הוא שהחלום – בדמותו של בית – יכול להתגשם רק על ידי הקשבה והתאמה בלתי פוסקת לצרכיו ורצונותיו של הלקוח. כל לקוח, מלווה מתחילת התהליך ועד לסופו, על ידי האדריכל קרופ ואדריכל נוסף מצוות המשרד ונעטף בגלימה של תשומת לב, ייעוץ והכוונה עד לפרטים הקטנים ביותר ובתהליך ליווי אישי.

במהלך התכנון, המשרד עושה שימוש בידע המקצועי הרב שנרכש מתוך עבודה מרובת שנים בשטח מול הלקוחות, בעלי המקצוע השונים והרשויות המקומיות. כמו כן, נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, על מנת להציג תכניות ברמה מוקפדת וגבוהה. תוכנות המחשב המיושמות בעבודה, מאפשרות להמחיש ללקוח בצורה הטובה ביותר כיצד יראה ביתו העתידי. כל אלו, מביאים בסופו של דבר, לחסכון בכסף ובזמן יקר.

משרדנו הוכיח שוב ושוב כי עיצוב בטוב טעם, יצירתיות, היכרות עם ענף העיצוב, והכנת תקציב נכון ומותאם אישית, מביאים לתוצאות מרשימות ויוקרתיות למראה.

Accessibility Statement